Hakkımızda

Kabakhane su kabağı lambaları

Muğla'nın Ortaca ilçesine bağlı Marmaris ve Fethiye'nin tam ortasında DALYAN'da kendi yetiştirdiğimiz su kabaklarını lamba olarak tasarlamaktayız. Bu otantik su kabağı lambaları yaptığımız ahşap altlıklarla su kabağı abajur haline, çeşitli avize aparatları ile su kabağı avizelere, apliklere ve lambaderlere dönüştürmekteyiz. Kişiye özel su kabağı lambaları istediğiniz şekilde tasarlatabilmeniz için size her konuda yardımcı oluyoruz.Sitemizde bulunan örneklerden ilham alabilir, istediğiniz su kabağı lambayı tasarlatabilirsiniz.Eğer sevdiklerinize farklı, doğal ve ona özel bir hediye vermek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Yurt dışına ve yurt genelinde ürünlerimizi hasarsız bir şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Dünyanın her yerine ürünlerimizi kargoluyoruz. Kırılma ve hasar sorumlulukları bize aittir. Kırılırmı kargo çok tutarmı endişesi taşımayın. Sorularınıza canlı destekten anında cevap bulabilirsiniz.

 

We deliver our products to costumers all over world without being damaged. We take a responsibility for any being damaged and broken. You have it made the desired pictures and names work. Just sent to us the pictures and names. You can reach to us via live support for any questions.

 

Wir liefern unsere Produkte an unseren Kunden auf der ganzen Welt unversehrt. Wir nehmen die Veranwortung wie die Schäden und zerbrochen. Wenn Sie uns Ihr Bild, Zeichnung und Namen schicken, können wir die Arbeit machen, de Sie wollen. Sie können uns Ihre Wünschen und Fragen aus der Live Support Abteilung senden.