Menu
Kart

HakkımızdaÜrünler kırılma ve hasara karşı korumaya alınarak ambalajlanır. Aksi halde firmamız kırılma ve hasar sorumluluklarını üstlenmektedir. Toptan su kabağı lambaları için atölyemizi ziyaret edebilir yada mobil +905327808581 numaralı telefondan fiyat listesi isteyebilirsiniz. Dünyanın her yerine ürünlerimizi kargoluyoruz.
Ürünler belli ölçülerde su kabaklarına işlenmektedir. Bu ölçüler yaklaşık olarak 35-40 cm yüksekliğinde 70-80 cm çevre ölçülerindedir. Yurt dışına ve yurt genelinde ürünlerimizi hasarsız bir şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Dünyanın her yerine ürünlerimizi kargoluyoruz. Kırılma ve hasar sorumlulukları bize aittir. Sorularınıza canlı destekten anında cevap bulabilirsiniz. Toptan fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.
 
We deliver our products to costumers all over world without being damaged. We take a responsibility for any being damaged and broken. You have it made the desired pictures and names work. Just sent to us the pictures and names. You can reach to us via live support for any questions.
 Wir liefern unsere Produkte an unseren Kunden auf der ganzen Welt unversehrt. Wir nehmen die Veranwortung wie die Schäden und zerbrochen. Wenn Sie uns Ihr Bild, Zeichnung und Namen schicken, können wir die Arbeit machen, de Sie wollen. Sie können uns Ihre Wünschen und Fragen aus der Live Support Abteilung senden.